Rulood ja kardinad

Rulood

Ruloo on kõige soodsam ja lihtsam aknakatte lahendus. Klassikaline versioon koosneb torule kinnitatud kangast, juhtmehhanismist ja kinnitusklambritest. Mehhanismide ja kinnituste enamlevinud värv on valge, kuid valida saab ka halli, pruuni, musta, antratsiithalli või metallsete toonide hulgast.

Kõik rulood valmistame tellimuse järgi. Veepisara jaoks ei ole olemas erimõõtusid ja standardmõõtusid, on tellitud mõõdud.

Välisribakardin

Välisribakardin  sobib tänu oma ehitusele päikese-, soojuse- ja pimestamiskaitseks
VÄLJASPOOLE akent paikades,kus valguse sissepääsu soovitakse reguleerida samal ajal mõjutades soojus- ja pimestamiskaitset.
Kasutuskoha eripärad , nagu tuuline asukoht , kardina reguleerimine ruumist ,kaetava pinna suurus , kinnitusvõimalused jne. võetakse arvesse valides kardina tüüpi ja juhtimismehhanismi.

 

„Öö ja Päev“

Rulood, kassettrulood või mini rulood „Öö ja Päev“

Uus toode päikesekaitse valdkonnas!

Kõige väiksem vabalt langevate duolight kangast ruloode süsteem
Toru diameetes: 19 mm, 32mm, 40mm

Süsteemi värv: valge, pruun
Valikus: külg juhtimine.

Rulood on valmistatud topelt kangast, vaheldumisi dekoratiivkangas ja läbipaistev võrkkangas. Ruloode riie on värvilisest polüestrist. Selline kangas takistab tolmu kogunemist. On võimalik valgustuse optimaalne reguleerimine ruumis, kuni täieliku pimendamiseni.

Ribakardinad

Horisontaalsed alumiinium ribikardinaid loetakse õigusega kõige praktilisemateks ribakardinateks.

Neil on suurepärane päikesekaitse omadused.

Meil on suur värvivalik, erinev lamellide faktuur (siledad, perforeeritud).Horisontaalsed alumiiniumribakardinad valmistatakse õhukesest alumiiniumlindist laiusega 16 mm, 25 mm, 35mm ja 50mm.

Nende ribikardinate värvivalik sõltub ainult teist suur värvigamma võimaldab taha valikuid praktiliselt iga interjööri jaoks. Värv kantakse peale kuumtöötlemisega, on väga vastupidav ja ökoloogiliselt puhas. Ribakardinad ei pleegi päikese käes ja ka paljude aastate pärast nõevad välja nagu uued.

Mini rulood

Mini rulookardin on lihtsalt paigaldatav aknakate. Ruloo on üles-alla juhitav kettmehhanismiga. Mini rulookardinat on võimalik paigaldada aknaava peale seinale kui ka aknaraamile. Eelis aknaraamile paigaldamisel on mini ruloo puhul tema väike mehhanism.

Kassettrulood

Kassettrulood on kaasaegse sisekujunduse elemendid, mis maksimaalselt piiravad päikesevalguse sattumist ruumi ning neid võib kasutada igas interjööris. Neid monteeritakse plast -, alumiinium – ja puitakendele.

• Reguleeritakse sujuvalt
• Fikseeritakse igas asendis
• Erinevat värvi kangad ja mehhanismid
• Monteerimisel ei kahjustata aknakonstruktsiooni (monteeritakse aknaliistu külge)
• Juhtitakse kettidega
• Automaatne fiksaator
• Põhikonstruktsioon on alumiinium profiilist

Shopping Cart
Scroll to Top