Putukavõrgud

Putukad võivad rikkuda ka kõige ilusama suve. On imeliselt soe ja päikeseline päev, avatud aknast puhub jahutavat tuult ning juba nad ongi kohal. Kellel poleks moosi keetmisel olnud nuhtluseks herilased või kes poleks öösel ärganud tüütava sääsepinina peale? Me ei pea end sulgema kinniste akende taha – optimaalseks alternatiiviks on putukavõrk.

Putukavõrk on tõhus, elegantne ja keskkonnasõbralik toode. Putukavõrk sobib nii siseruumidesse, kui ka välistingimustesse. Võrkmaterjaliks on PVC kattega klaaskiud-võrk. Tänu klaaskiu sisaldusele materjalis, on võimalik putukavõrgu paigaldus ka välistingimustesse. Vőrku ei kahjusta vesi, korrosioon, őli ega rasv. Võrguniidi venivustugevus on 1,5 kg, tänu millele  võrk ei rebene kui meie lemmikloomad (kassid, koerad) jooksevad läbi “suletud” akna. Võrgu helehall värvus jääb akna ees peaaegu märkamatuks.

Putukavõrk laseb vabalt läbi valguse ja õhu.

Fikseeritud vőrgu paigaldatakse otse raamile. Putukavõrgu saab kevadel hõlpsalt paika asetada ning sügisel jälle maha võtta.  Putukavõrgu raam on valmistatud vastupidavast värvitud alumiiniumist. Mehhanismide värvivalikus on pakkuda kolme tooni –  valge, pruun ja kuldne tamm.

Shopping Cart
Scroll to Top